Feministeeriumist

Aet Kuusik_Foto_Vallo Kruuser1Aet Kuusik

Aet Kuusik on Feministeeriumi toimetaja. Ta on keeleinimene – toimetanud raamatuid ja muid tekste, aga teinud käe valgeks ka dramaturgina, osalenud Tallinna Ladyfesti korraldamises ja Woolfi foorumi esimestes sammudes. Talle pakub muu hulgas erilist huvi queer-perspektiiv, ebavõrdsuse ja võimusuhete koosmõju, samuti loomade õigused. Aedi eeskuju on ta kass, kellel on tähelepanuväärne omadus mitte kunagi tühja rapsida.

 

briBrigitta Davidjants

Brigitta Davidjants on Feministeeriumi toimetaja ning armastab üle kõige kirjutamist, alates ajakirjanduslikest ja lõpetades teadustekstidega. Eriti huvitab teda vähemustemaatika ja et seda paremini mõista, on ta kaevunud rahvuslikkuse uuringutesse. Ta usub akadeemia ja aktivismi sümbioosi võimalikkusesse ning tegeleb vabal ajal muusikaga, nii praktiliselt kui ka teoreetiliselt.

 

Kadi profiilikasKadi Viik

Kadi Viik on Feministeeriumi toimetaja ja autor. Ta on ka päris ministeeriumis töötanud, kuid DIY-ministeeriumis on lõbusam. Riigiteataja on siiski siiani üks ta enimkülastatud lehekülgi. Ta rõõmustab, kui inimesed võtavad ise oma elud kätte, kui poliitika neile jalgu jääb, näiteks oma kooselusid registreerides.

 

kiku

Kristiina Raud

Kristiina Raud on väike queer, kes liigub läbi suurte feminismi roosipõõsaste ja otsib kohta, kus ta saab. Peale selle on ta ka Feministeeriumi instagrami konto haldaja. Kõiksugused seksistlikud, absurdsed, aga ka stereotüüpe murdvad reklaamid või muidu toredad visuaalsed leiud võid saata e-mailile kristiina@feministeerium.ee.

 

8VK_0498Nele Laos

Nele Laos on Feministeeriumi projektikoordinaator. Erialalt on ta kultuurikorraldaja ja Tallinna Ülikooli sotsioloogia magistrant, südames vasakfeminist ja aktivist. Ta on osalenud Ladyfest Tallinna kultuurifestivali korraldamises, praegu on ta seotud Ülase12 sotsiaalkeskuse tegevusega.

 


Meie missioon

… on saavutada post-patriarhaat

Meie visioon

… on olla blogi, mis toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut

Meie väärtused

Hooliv

Soovime luua tugevaid pika- (või lühi)ajalisi kliendisuhteid lähisuhteid

Avatud

Pakume igale lugejale kommenteerimisvõimalust tema isiklikus märkmikus

Salliv

Sallime aktiivselt erinevaid feminismivooluseid

Keskkonnasõbralik

Me ei impordi probleeme, vaid mõtleme need ise välja

Meie tunnuslause

Menetleme ühiskonda feministlikust perspektiivist, naljaga ja naljata.