Kõik analüüsivad ehk 8. nädal

Feministi nädala uudiste kokkuvõte, ilmub kord nädalas.

Valimised, analüüs, valimised, analüüs; eesti meeste uuring ja katkematud soostereotüüpsed rolliootused; joomisest, kunstist ja selle keelamisest + kuus head põhjust taas kalendris kuupäevi ringitada!

SÜNDMUSED

  • Nancy Nakamura Ideederiiulis toimub kolmapäeval sündmus “Kohtumine valijatega!” Vut-vut kohale!
  • Kunstnik Sandra Jõgeva märkis (rääkides filmist tuntud ka kui “50 hallitust“), et inimesed, kes päris sadomasot tahaksid näha, peaksid minema vaata seda filmi!
  • Feministlikul kultuurifestivalil LadyFest Tallinn on Hooandja projektist koos juba 89%. Puudu on veel vaid 190€. Aita välja!
  • Ameerika kultusfilmide festival Freedom Fries tuleb! Vaata programmi!
  • Veel viimased kohad Eesti Inimõiguste Keskuse korraldatavale konverentsile “Väärtustades mitmekesisust: teel kaasava ja eelarvamustevaba töökeskkonna poole”.
  •  Täna etendub nukunäitleja Helle Laasi 50. lava-aastat tähistav tragikomöödia “Ajarefrään”. Soovitame vaatama minna!
  • Märtsi lõpus korraldavad Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituut ja Eesti Inimõiguste Keskus LGBT teemalise seminari , kus räägitakse teemal “Kuidas Euroopa integratsiooni eesmärk on mõjutanud suhtumist ja poliitikaid (sh. seaduseid) LGBT inimeste suhtes Kesk- ja Ida-Euroopa riikides? On heakskiit tulnud vaid poliitiliselt eliidilt ja tegelik huvi võrdsuse saavutamisele puudub? Kes on LGBT õiguste laiendamise peamised pooldajad ja vastased?” Registreeri end 8. märtsini e-posti aadressil seminar@humanrights.ee, kohtade arv on piiratud. 

Kas Sinu meelest on siit midagi puudu? Anna meile teada info@feministeerium.ee

0
FacebookTwitterEmail

Aita areneda Eesti feministlikul mõttel!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Valimisveskid jahvatavad

26.08–17.09 uudiskiri Koos riigikoguga alustasid tööd valimiskampaaniaveskid, avasime annetuskeskkonna, president toetas kooseluseaduse rakendusaktide vastuvõtmist, aga räägime ka soolisest identiteedist. Lisaks…

Ikka koos, argiseksism ja Roosiaed

29.07–26.08 uudiskiri Augustis algas valimiskampaania, jätkus 19 kuud kestnud kuuma kartuli mäng kooseluseadusega, kogesime igapäevast seksismi ja mõtisklesime kõne üle,…