Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Andmed

Ees- ja perekonnanime sisestamine on kohustuslik, isikukood ja meiliaadress veel pole. Praegu pole meile tehtavad annetused tulumaksuvabad, kuid alates 2019. aasta jaanuarist oleme tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirjas. Sisestades oma meiliaadressi, annate nõusoleku saada teavitusi annetuse kasutamisest või mõnikord tervituse saamiseks (näiteks jõulude ajal). Kui soovite oma isikuandmeid parandada, kustutada või nende kasutamist peatada, siis palun võtke meiega ühendust meiliaadressil omatuba@gmail.com.

Püsiannetuseks valige oma kodupank ning vajutage annetamise nuppu, teid suunatakse oma internetipanka. NB! Sõltuvalt pangast teid võidakse, kuid ei pruugita suunata eeltäidetud püsikorralduse vormile, palun tehke kindlaks, et vormistate internetipangas püsikorralduse korrektselt. Probleemide või küsimuste korral kirjuta info@feministeerium.ee.

Saaja nimi: MTÜ Oma Tuba
Saaja konto: EE941010220237419221
Selgitus: annetus Feministeeriumile