fbpx

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Andmed

Oleme alates 2019. aasta jaanuarist tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirjas. Ees- ja perekonnanime sisestamine on kohustuslik. Kui soovid tulumaksu tagasi, siis on isikukoodi sisestamine kohustuslik. Meiliaadressi sisestamine pole, kuid seda kirjutades, annate nõusoleku saada teavitusi annetuse kasutamisest või mõnikord tervituse saamiseks (näiteks jõulude ajal). Kui soovite oma isikuandmeid parandada, kustutada või nende kasutamist peatada, siis palun võtke meiega ühendust meiliaadressil omatuba@gmail.com.

Püsiannetuseks valige oma kodupank ning vajutage annetamise nuppu, teid suunatakse oma internetipanka. NB! Sõltuvalt pangast teid võidakse, kuid ei pruugita suunata eeltäidetud püsikorralduse vormile, palun tehke kindlaks, et vormistate internetipangas püsikorralduse korrektselt. Probleemide või küsimuste korral kirjuta info@feministeerium.ee.

Saaja nimi: MTÜ Oma Tuba
Saaja konto: EE941010220237419221
Selgitus: annetus Feministeeriumile

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.