Kasutustingimused

Feministeeriumi veebilehte haldab mittetulundusühing Oma Tuba. Veebilehe alla kuulub kogu selle sisu, kaasa arvatud kogu materjal, struktuur ja disain. Palume tutvuda kasutustingimustega veebilehe esmakordsel kasutamisel ja võtta arvesse, et võime kasutustingimusi ette teatamata muuta.

Autoriõigus

Veebilehe kasutajana nõustute, et veebilehe autoriõigused ja intellektuaalomandi õigused kuuluvad mittetulundusühingule Oma Tuba.

Sisu kasutamine

  • Sisu ei või mujal ilma meie loata avaldada või kopeerida.
  • Lubatud on vaid isiklik või mitteäriline hariduslik kasutus. Igasuguse sisu reprodutseerimise puhul, kas tervikuna või osaliselt, ei või seda ilma meie loata muuta. Taasesitus peab alati sisaldama viidet.
  • Me ei luba käesoleva veebisaidi sisu reprodutseerida, taasavaldada või teisiti uuesti välja anda ilma meie kirjaliku loata nii, et see on mujal avalikult kättesaadav. Viidates peate linkima originaalallikana käesolevale veebisaidile.
  • Kõik muud sisu kasutamisviisid, kaasa arvatud kopeerimine, hoiustamine või reprodutseerimine, kas tervikuna või osaliselt, muul otstarbel kui oma isiklikuks kasutuseks või mitteärilisel harival otstarbel, on ilma meie loata keelatud.

Teiste kasutusviiside või küsimuste korral palun võtke meiega ühendust meiliaadressil omatuba@gmail.com.

Privaatsuspoliitika

Kogume ja analüüsime anonüümset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehel sirvivad. Selleks kasutame mitmesugust tarkvara, millel on eraelu puutumatust tagavad seaded. Veebianalüüs aitab meil mõista oma kasutajate vajadusi, teha parandusi ja arendada veebilehte edasi.

Me ei kogu ega salvesta informatsiooni, mida võib kasutada teie identifitseerimiseks või leidmiseks, või mis võiks teisiti teie privaatsust mõjutada. Lisaks ei luba me kolmandate osapoolte teenustel või tarkvaral seda teha meie veebisaidi kaudu.

Palun pidage silmas, et väliste linkide avamisel, näiteks teistele veebilehtede, välistele dokumentidele või sotsiaalmeediale, kehtivad nende veebilehtede kasutustingimused ja isikuandmete kaitse reeglid.

Annetamisel kogutud isikuandmeid võime kasutada selleks, et teiega ühendust võtta, et teavitada annetuste kasutamisest ning et alates 2018. aasta juulist edastada andmed tulumaksusoodustuse arvesse võtmiseks Maksu- ja Tolliametile.

Annetusi puudutavaid andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele.

Kontaktandmed

Küsimuste korral palume võtta ühendust meiliaadressil omatuba@gmail.com.

Korduma kippuvad küsimused 

Mis juhtub rahaga, mille olen mittetulundusühingule Oma Tuba annetanud?

Kõik annetatud summad laekuvad mittetulundusühingule Oma Tuba ja neid kasutatakse uudis- ja arvamusportaali Feministeerium käigus hoidmiseks. Kasutame annetusi eelkõige selliste kitsaskohtadega tegelemiseks, milleks pole projektipõhist rahastust, ent milles näeme olulist vajadust ja võimalust olukorda paremaks muuta. Kasutame annetatud vahendeid erilise vastutustundega.

Kas annetamine on turvaline?

Annetada saab läbi meie partneri Maksekeskuse turvalise ja mugava maksekeskkonna või oma panga kaudu otse mittetulundusühingu Oma Tuba pangakontole EE941010220237419221.

Kuidas anname rahakasutusest aru?

Anname rahakasutusest aru mittetulundusühingu aastaaruandes.

Milliseid makseviise saan kasutada?

Püsiannetuse saab vormistada soodsalt ja lihtsalt meie pangakontole SEB pangas. Ühekordse annetuse saab teha Maksekeskuse kaudu pangalingiga (Swedbank, SEB, Danske Bank, LHV Pank, Nordea pank). Kõik maksed toimuvad eurodes. Juhul kui mõne makseviisiga on probleeme, palun võtke ühendust.

Kas annetustelt saab tulumaksu tagasi?

Meile tehtavad annetused pole praegu tulumaksuvabad, kuid alates 2019. aasta juulist oleme tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirjas. Lähemalt saab tulumaksusoodustuse kohta lugeda EMSLi lehelt.

Kui suur summa annetustest läheb administreerimiskuludeks?

Ühekordse annetuse puhul läheb annetatud summast pankadele tehingukuludeks 30 senti ja Maksekeskusele 2,5%, ülejäänud toetus läheb otse Feministeeriumi tegevuseks.

Palun uuri oma pangast, mis teenustasusid rakendatakse, kui oled otsustanud teha püsiannetuse või annetada otse MTÜ Oma Tuba pangakontole.

MTÜ Oma Tuba konto number on järgmine: EE941010220237419221.

Kas annetajate nimed on avalikud?

Ei, me ei avalikusta annetajate nimesid. Avaldame annetajate nimed juhul, kui selleks on antud selge nõusolek. Juhul kui läbipaistvuse huvides soovime suurannetuste (rohkem kui 1000 eurot aastas) avalikustamist, siis arutame selle kindlasti enne annetajaga läbi ja küsime nõusolekut.