Feministeerium on sõltumatu feministlik organisatsioon, mille peamised tegevussuunad on kommunikatsioon, huvikaitse ja kogukonna võimestamine. 

Feministeeriumi hääl on sõltumatu. Töötame selle nimel, et Eestist saaks postpatriarhaat ja et feministlikul kogukonnal oleks oma tuba. Meile on olulised lillaroosa läga, kirg, nüansirikkus, katsetamine ja tugev argument. Võtame oma tööd tõsiselt, puhkust ja mängu ka. Ning jumaldame fakte! 

Meil on toredad külalisautorid, tõlkijad ja -illustraatorid (aastas ca 80!) ja ootame väga kaastöid. Eriti ootame päevakajalisi lugusid, aga teretulnud on kõik feministlikku vaatenurka avavad tekstid ja pildid, rääkigu need siis poliitikast, kultuurist või isiklikest kogemustest. Meie eesmärk on pakkuda hästi argumenteeritud arvamuste mitmekesisust, mitte ühte kitsast vaatenurka (õiget feminismi). Kirjutada võib nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Toimetus jätab endale õiguse valida, millised kaastööd avaldatakse.

Küsimuste, ettepanekute, teemavihjete või kaastööpakkumiste korral kirjuta meie üldmeilile. Nagu ministeeriumid ikka, vastame viie tööpäeva jooksul. Selgitustaotlustele ja märgukirjadele 30 päeva jooksul.

Kõigi Feministeeriumi töötajate meiliaadressid on kujul eesnimi@feministeerium.ee. 

Tahad lähemalt teada meie rahastusest? Klõpsa siia