fbpx

Feministlik mõistatuste vihik nüüd müügil

To see the Aside click here.To hide the Aside click here.
Vihik on nüüd müügil Puändi ja Kohvik Hulda & Lugemiku raamatupoodides Tallinnas ning Tartu, Viljandi, Pärnu, Kuressaare, Rakvere, Jõhvi ja muidugi Tallinna Rahva Raamatu kauplustes.

Kõige soodsamalt on võimalik vihikut osta meie kogukonnaruumis. Asume Telliskivi 60a/3 majas, piltjuhise nägemiseks klõpsa siia. Oleme avatud teisipäeviti vahemikus 12–18 ja kolmapäeviti vahemikus 16–19.

Andsime koostöös Vikerraadio naisajaloo saatega “Naine ajas”  välja ainulaadse feministliku mõistatuste vihiku Feministik. Ristsõnad ja mõistatused on üks kõige levinum meelelahutusformaat Eestis, nii et vihik sobib nii juba vanadele feministidele kui ka kõigile teistele feministlikust mõtteloost huvitujatele.

Pane oma teadmised naiste ajaloost ja feministlikust mõttekultuurist proovile!

Vihik sisaldab nii kultuuriloolisi mõistatusi ja tavalisi ristsõnu kui ka saate “Naine ajas” ja Feministeeriumi sisu kohta käivaid ülesandeid, lisaks veel täherägastik, kust leida Eesti vabariigis ametis olnud naissoost ministrid, bingo, pusle, krüptogramm, doomino ja klassikalised, aga mitmesugused ristsõnad.

20-leheküljelise vihiku on koostanud Milvi Martina Piir, Rebeka Põldsam, Andreas Kalkun ja Maria Muuk. Vihikut illustreerivad kunstnikud nagu Jarõna Ilo, Kadi Estland, Lilli-Krõõt Repnau, Brit Pavelson, Irma Isabella Raabe, Paula Üleoja, Patrick Zavadskis, Solveig Lill, Else Lagerspetz, Loore Sundja, Oskar Viires.

Õiged vastused ja viited avaldame siin, kui oleme kätte saanud esimesed kolm kõik õigesti vastanud lahendust aadressil feministik@feministeerium.ee. Auhinnaks on raamatupoe Puänt kinkekaart.

3
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.