Feministlik mõistatuste vihik nüüd müügil

Andsime koostöös Vikerraadio naisajaloo saatega “Naine ajas”  välja ainulaadse feministliku mõistatuste vihiku Feministik. Ristsõnad ja mõistatused on üks kõige levinum meelelahutusformaat Eestis, nii et vihik sobib nii juba vanadele feministidele kui ka kõigile teistele feministlikust mõtteloost huvitujatele.

Pane oma teadmised naiste ajaloost ja feministlikust mõttekultuurist proovile!

Vihik sisaldab nii kultuuriloolisi mõistatusi ja tavalisi ristsõnu kui ka saate “Naine ajas” ja Feministeeriumi sisu kohta käivaid ülesandeid, lisaks veel täherägastik, kust leida Eesti vabariigis ametis olnud naissoost ministrid, bingo, pusle, krüptogramm, doomino ja klassikalised, aga mitmesugused ristsõnad.

20-leheküljelise vihiku on koostanud Milvi Martina Piir, Rebeka Põldsam, Andreas Kalkun ja Maria Muuk. Vihikut illustreerivad kunstnikud nagu Jarõna Ilo, Kadi Estland, Lilli-Krõõt Repnau, Brit Pavelson, Irma Isabella Raabe, Paula Üleoja, Patrick Zavadskis, Solveig Lill, Else Lagerspetz, Loore Sundja, Oskar Viires.

Õiged vastused ja viited avaldame siin, kui oleme kätte saanud esimesed kolm kõik õigesti vastanud lahendust aadressil feministik@feministeerium.ee. Auhinnaks on raamatupoe Puänt kinkekaart.