fbpx

IRL-i kiri esmavalijale

Isamaa ja Res Publica Liit tegi siseministeeriumile päringu kõikide uute valimisealiste noorte postiaadressite saamiseks ja plaanib nendega traditsioonilist kirjasõprust pidama hakata. Täna “lekkis” kirja mustand avalikkuse ette.

IRL
Paldiski mnt. 13
Tallinn 10137
Swedbank: 221019741867

Jou :-),

mine hääletama, lebotamisel pole mõtet ja kui juba, siis kelle poolt? meie shout out on pmst @JuhanParts (nr 422), mina ja sammas mc @jaakaaviksoo (nr 471), traditsiooniline perekond mees @SibulPriit (nr 492) ja paljudele teistele pässidele, tšeki me veebist irl.ee. lisaks, kui sa säutsud meile @Erakond, miks on sinu meelest kuul osaleda valimistel (et saaksime teistele ka kirjutada, sest me päris ausalt ei saa aru, mida me teile ütlema peaksime), siis that would be great! kirjutajate vahel loosime välja piletid kahele Skrillexi kontserdile.

ps. дружище, kui sa elad Lasnas ja kirjast aru ei saanud, siis kamoon, õpi eesti keel ära, oleks juba aeg, ei??

pss. oled tšikk vä, meil palju vingeid naisi nagu yoko alender maire aunaste, a enne sünnita ära, LOL!

<3

IRL

0
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Konteksti häving sotsiaalmeedias

Aktivism on suuresti kolinud sotsiaalmeediasse. Ühest küljest pakub sotsiaalmeedia platvormi meeleolude näitamiseks ja üsna tõhusaks mobiliseerumiseks. Teisest küljest ei peegelda…

Kuidas kasutada demokraatiat?

Eestis pidavat saama varsti otsedemokraatiat harrastada – valitsusläbirääkimiste ajal reklaamis üks partei seda, kui võimalust tühistada kooseluseadus. Kui oletada, et…

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.

Ostukorv
  • Ostukorvis pole tooteid.