fbpx

Jaga oma lugu. #Minaka14

Foto: Priscilla du Preez / Unsplash

Ikka veel arvab osa ühiskonnast, et võimu kasutatakse ära harva. Et 14- ja 52-aastase seksuaalsuhe on aktsepteeritav, sest ise nad ju tahtsid. Või et „see 14-aastane ise kutsus selle oma käitumisega välja“. Või et praegu ühiskonnas laineid löönud juhtumid on üksikud ja väga erandlikud.

Selleks, et ühiskonna hoiakuid muuta, aitab peamiselt vaid üks: rääkimine, rääkimine, rääkimine.

To see the Aside click here.To hide the Aside click here.
Palun saada oma lugu meiliaadressile minaka@feministeerium.ee või anonüümse ankeedi kaudu: https://survey.typeform.com/to/Mq3IVe4t.
Paar aastat tagasi korraldas Feministeerium kampaania #minaka, et ahistamist kogenud inimesed oma lugusid jagaksid. Praegu näeme sama probleemi üht spetsiifilist külge – võimu ära kasutamist vanuse alusel ja seda, et alaealisena väärkoheldud inimeste kogemused ei ole piisavalt tähelepanu saanud. 

On aeg lugudesarjaks #minaka14.

Kui sind on alaealisena, olgu 14-, 12- või 17-aastaselt ahistatud, ära kasutatud, survestatud, seksuaalsuhtesse ahvatletud, siis palun saada meile oma lugu. Oleme tänulikud iga loo eest.

Jagame lugusid anonüümselt Feministeeriumi lehel. Palun saada oma lugu meiliaadressile minaka@feministeerium.ee või anonüümse ankeedi kaudu: https://survey.typeform.com/to/Mq3IVe4t.

Juba avaldatud lugusid saab lugeda siit.

20
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Mai. Nõuame paremat riiki

Ukraina naised töötavad üle Eesti politsei- ja piirivalveametis Ukraina põgenike abilistena. Ukraina naised töötavad suurte poekettide köökides ja kaubapaigutajatena. Ukraina…

Sõnastik. Ohvrisüüdistamine

Ohvrisüüdistamine (ingl victim blaming) on nähtus, milles õigusvastase teo ohvrit peetakse osaliselt või täielikult vastutavaks kahju eest, mis teoga kaasnes.…

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.

Ostukorv
  • Ostukorvis pole tooteid.