fbpx

Jaga oma lugu. #Minaka14

Foto: Priscilla du Preez / Unsplash

Ikka veel arvab osa ühiskonnast, et võimu kasutatakse ära harva. Et 14- ja 52-aastase seksuaalsuhe on aktsepteeritav, sest ise nad ju tahtsid. Või et „see 14-aastane ise kutsus selle oma käitumisega välja“. Või et praegu ühiskonnas laineid löönud juhtumid on üksikud ja väga erandlikud.

Selleks, et ühiskonna hoiakuid muuta, aitab peamiselt vaid üks: rääkimine, rääkimine, rääkimine.

To see the Aside click here.To hide the Aside click here.
Palun saada oma lugu meiliaadressile minaka@feministeerium.ee või anonüümse ankeedi kaudu: https://survey.typeform.com/to/Mq3IVe4t.
Paar aastat tagasi korraldas Feministeerium kampaania #minaka, et ahistamist kogenud inimesed oma lugusid jagaksid. Praegu näeme sama probleemi üht spetsiifilist külge – võimu ära kasutamist vanuse alusel ja seda, et alaealisena väärkoheldud inimeste kogemused ei ole piisavalt tähelepanu saanud. 

On aeg lugudesarjaks #minaka14.

Kui sind on alaealisena, olgu 14-, 12- või 17-aastaselt ahistatud, ära kasutatud, survestatud, seksuaalsuhtesse ahvatletud, siis palun saada meile oma lugu. Oleme tänulikud iga loo eest.

Jagame lugusid anonüümselt Feministeeriumi lehel. Palun saada oma lugu meiliaadressile minaka@feministeerium.ee või anonüümse ankeedi kaudu: https://survey.typeform.com/to/Mq3IVe4t.

Juba avaldatud lugusid saab lugeda siit.

20
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.