Käsikiimlus tuleb hukka mõista

Eestis on mehed onanismi ehk käsikiimlusega, tegeletud mustmiljon korda ja iga päev lisandub tuhandeid uusi onanistidest eluseemne mõrvareid. On mehi, kes onaneerivad, sellega tapavad kogu maailma meie ümber.

Kui alguses on mõnus, siis aastatega läheb ots punaseks ja valulikuks. Kuidas vaatad oma sündinud lastele otsa ja kiidad, et nemad on lotovõitjad ja juhuslikult “jumala onanismist” pääsenud.

Onanism ehk käsikiimlus jääb Sinu südametunnistusele nagu vahelejäämata purjus sõitmine või sinu sooritatud, kuid seni politsei poolt avastamata, kuritegu. See pole uhkuseasi!

Majanduslikud raskused?! Pakun, et õigem oleks öelda, et seksuaalne hälve, geneetiline kõrvalekalle mehelikkusest! Jobud!

16343946_10154400560827861_1231975612_n

Selline näeb välja käsikiimlust harrastav noormees. Aga ka nina võib näiteks otsast ära kukkuda. Allikas: D:r Laurentius “Der persönliche Schutz”, 1875.

Oot aga naised? Kuidas naised mahuvad võrrandisse? Ma pole kuulnud, et mõni mees peksaks pihku, kui kõik naised annaksid kätte või on neid juhtumeid vähe. Seega enamus onanismiga on seotud ka naine! Jabur värk, naised.

Loe teise kodaniku muret siit.