Omadega puntras kolleeg võib teise tööelu pikaks ajaks ära rikkuda. #MinuTöö korje lood 16-20
Loe Feministeeriumi lugejate kogemusi seoses töö ja tööeluga. Tegemist on viimase osaga #MinuTöö raames kogutud lugudest. Täname siiralt kõiki panustajaid!
Küsitavatest töötulemusest hoolimata edutatakse mehi minu valdkonnas palju enam kui naisi. #MinuTöö korje lood 11-15
Feministeerium kogub sel kevadel inimestelt nende tööelust rääkivaid lugusid. Link loo saatmiseks on artiklis. Siit leiad kolmanda portsu jagatud lugusid.
Jätkusuutlik töö on vabadus kommunistlikust tööideoloogiast
Suur osa keskkonnakriiside üle peetavatest aruteludest on keskendunud tarbimisele. Aga jätkusuutliku tarbimise aluseks on jätkusuutlik töö.
Lähed lapse sünniks haiguslehele? – Väga ebamugav olukord! #MinuTöö korje lood 6-10
Feministeerium kogub sel kevadel inimestelt nende tööelust rääkivaid lugusid. Link loo saatmiseks on artiklis. Siit leiad teise portsu jagatud lugusid.
Ülemakstud lasteaiakasvatajad
Kuigi investeerimine lastehoidu on väga tulus, ei paista see poliitikutele eriti prioriteetne olevat. Puudub ka arusaam, et see on investeering, mitte kulu.
Rainer Kattel: Feministlik perspektiiv on kriitilise vaatepunktina väga hea lähtekoht. Ükskõik millises valdkonnas
Kadi Viik rääkis Rainer Katteliga feministlikust majandusteadusest, tasaarengust ja hooletööst, linnaruumist ning kapitalismist.
“Kas minu tööd väärtustati? Absoluutselt mitte.” #MinuTöö korje lood 1-5
Feministeerium kogub sel kevadel inimestelt nende tööelust rääkivaid lugusid. Link loo saatmiseks on artiklis. Siit leiad esimese portsu jagatud lugusid.
Kas sina oled oma palgaga rahul? Mis veel sinu töö juures valesti on? Aga mis on hästi? Jaga meiega lugu oma tööelust ja aita parendada tööheaolu Eestis!
Naised kipuvad teaduses madalamatele ja korralduslikele ametikohtadele jääma. Miks?
Teadusvaldkonnas töötav bioloog Marlen Laanep kirjutab sageli nähtamatuks jäävatest süsteemsetest takistustest, millega naised teaduses peavad rinda pistma.
Mida kliimakriisis vähendada: tarbimist, tootmist või töötamist?
Kasvupõhise majandusmudeli ülemvõimu seab kahtluse alla tasaareng. See on liikumine, mis kutsub üles industrialiseeritud riikides vähendama tootmist ning tarbimist, et saavutada keskkondlik heaolu inimestele ja kõigile teistele, kes planeedil elavad.