fbpx

Aasta šovinisti valimised: kandidaat nr 4 on Raivo Mänd!

Räägib ekspert. Kuvatõmmis

Raivo Mänd on Tartu Ülikooli professor, zooloog ja naistevastase vägivalla spetsialist, nagu paljud tänavused kandidaadid. Raivole meeldib lisaks naistudengite kehade kommenteerimisele käia sotsiaalmeedias naisi õpetamas, kuidas võtta asju “emotsioonideta” ja “objektiivselt”. Nagu tema seda teeb:

Screen Shot 2016-06-09 at 10.17.29
Raivo Mänd õpetamas naisi, kuidas olla objektiivne.

Kui keelata meeste vägivald naiste vastu (nagu Eestis polekski kehtivat karistusseadustikku) tuleb süsteemi tasakaalustamiseks piirata ka näiteks naiste õiguse nutta või õiguse meest oma ilu ja veetlevusega pidevalt ahvatleda ja manipuleerida.

Täiesti objektiivselt.

Emotsioonideta. 

Aasta šovinist on rubriik, kus tutvustame lugejatele ükshaaval silmapaistvaid šoviniste. Aasta lõpus korraldame rahvahääletuse. Võitja saab lisaks aule ja kuulsusele ka Feministeeriumi otsepostitusi oma e-postiaadressile.

Tutvu teiste 2016. aasta kandidaatidega siin.

Tutvu 2015. aasta kandidaatidega siin.

1
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Liiga valus, et olla tüdruk

Avaldame Feministeeriumi lugeja kogemusloo, milles ta kirjeldab oma mina kujunemise tingimusi varasest noorusest praeguseni. Hoiatus! Artikkel võib olla häiriv, kuna…

Sõnastik. Kehapoliitika

Kehapoliitika all mõeldakse tavasid ja poliitikameetmeid ja suundumusi, millega ühiskonnas inimkehasse puutuvat reguleeritakse. Kehapoliitika reguleerib seda, kui palju ja mis…

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.