fbpx

Aasta šovinisti valimised: kandidaat nr 6 on Kroonika! Täiendatud!

Täiendatud 22.12.2016 teistkordse nominatsiooniga!

Kroonika on väsimatu šovinismi edendaja ja ainus põhjus, miks ta siia rubriiki varem pole sattunud, on väike asjaolu, et Kroonika on teatavasti meditsiiniajakiri (mida siiski võib osta tavalisest Selverist). Seekord juhtisid ärevad lugejad tähelepanu viimase Kroonika esikaanele, mis paistab silma eriti madalalaubalise sõnumiga. Naine on kellegi meessoost isendi “uus” või “vana”, igatahes on ta ese ja rändab ühe mehe käest teise kätte, umbes nagu mutrivõti.

kroonikaesikaas
Kroonika – 20 aastat mõnusat šovinismi!

Täiendus!

Tähelepanelikud lugejad märkasid, et aastalõpustress on ka Kroonikale rängalt mõjunud. Konkurentsihirmus otsustati oma kauahoitud positsiooni kinnitada esikaanelooga, mis lahkab presidendi kehakaalu. Tundub, et peeti vajalikuks presidendi kantseleile isegi vastavateemaline meediapäring esitada.

Screenshot_2016-12-17-15-29-16

Tuleme toimetusega vastu ning nomineerime Kroonika teistkordselt aasta šovinisti kandidaadiks ning täname neid järjepideva ja rikkaliku panuse eest!

Aasta šovinist on rubriik, kus tutvustame lugejatele ükshaaval silmapaistvaid šoviniste. Aasta lõpus korraldame rahvahääletuse. Võitja saab lisaks aule ja kuulsusele ka Feministeeriumi otsepostitusi oma e-postiaadressile.

 Tutvu teiste 2016. aasta kandidaatidega siin.

Tutvu 2015. aasta kandidaatidega siin.

0
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Oscarid ja terve talupojatotrus

Äsja võttis Ühendriikide filmiakadeemia vastu uued parima filmi Oscarile kandideerimise reeglid, mis eeldavad tulevikus kandideerijailt väheesindatud inimrühmade kaasamist filmi valmimisse.…

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.