Aasta šovinisti valimised: kandidaat nr 6 on Kroonika! Täiendatud!

Täiendatud 22.12.2016 teistkordse nominatsiooniga!

Kroonika on väsimatu šovinismi edendaja ja ainus põhjus, miks ta siia rubriiki varem pole sattunud, on väike asjaolu, et Kroonika on teatavasti meditsiiniajakiri (mida siiski võib osta tavalisest Selverist). Seekord juhtisid ärevad lugejad tähelepanu viimase Kroonika esikaanele, mis paistab silma eriti madalalaubalise sõnumiga. Naine on kellegi meessoost isendi “uus” või “vana”, igatahes on ta ese ja rändab ühe mehe käest teise kätte, umbes nagu mutrivõti.

kroonikaesikaas

Kroonika – 20 aastat mõnusat šovinismi!

Täiendus!

Tähelepanelikud lugejad märkasid, et aastalõpustress on ka Kroonikale rängalt mõjunud. Konkurentsihirmus otsustati oma kauahoitud positsiooni kinnitada esikaanelooga, mis lahkab presidendi kehakaalu. Tundub, et peeti vajalikuks presidendi kantseleile isegi vastavateemaline meediapäring esitada.

Screenshot_2016-12-17-15-29-16

Tuleme toimetusega vastu ning nomineerime Kroonika teistkordselt aasta šovinisti kandidaadiks ning täname neid järjepideva ja rikkaliku panuse eest!

Aasta šovinist on rubriik, kus tutvustame lugejatele ükshaaval silmapaistvaid šoviniste. Aasta lõpus korraldame rahvahääletuse. Võitja saab lisaks aule ja kuulsusele ka Feministeeriumi otsepostitusi oma e-postiaadressile.

 Tutvu teiste 2016. aasta kandidaatidega siin.

Tutvu 2015. aasta kandidaatidega siin.