Feministeerium kutsub loovkirjutamise töötubadesse

Meile meeldib kirjutada! Arvame, et kirjasõna võib muuta maailma. Tunneme rõõmu, kui loeme hästi kirjutatud ja argumenteeritud teksti, põnevat analüüsi, liigutavat lugu ja poliitilise laenguga luulet. Naudime kirjutamist ja tekstidega töötamist. Soovime, et meil oleks rohkem kirjutajaid ja kirjutajatest sõpru. Seepärast kutsume oma lugejaid loovkirjutamise töötubadesse.

Töötoad inspireerivad kirjutama ja julgustavad ühiskondlikust arutelust osa võtma. Teeme praktilisi loovus- ja kirjutamisülesandeid ning loome teksti, mida hiljem edasi arendada. Ülesanded pakuvad uusi väljakutseid, aitavad südamelähedaste teemadeni jõuda ja kirjutamistakistusi läbida.

Kui tahaksid kirjutada, kuid ei leia aega ja inspiratsiooni, kahtled endas või soovid end mõjusamalt väljendada, siis on loovkirjutamise töötoad midagi sulle. Ootame osalema kirjutamishuvilisi, kes soovivad seista inimõiguste, soolise võrdõiguslikkuse ja/või feministlike väärtuste eest.

Töötubadeks kohtume Tallinnas Kalamajas, oktoobrist novembrini neli korda (15. oktoobril, 29. oktoobril, 12. novembril ja 26. novembril). Töötubasid juhendab Kaisa Kase. Üks kohtumine kestab kolm tundi. 

Kuidas osaleda?

Kui soovid meiega loovkirjutamist õppida, siis palun saada motivatsioonikiri, kus

– tutvustad ennast ja seda, millist oskust töötubades soovid arendada;

– kirjeldad, millised teemad Sulle erilist huvi pakuvad.

Motivatsioonikirja pikkus on maksimaalselt üks A4 ja palume see saata aadressile info@feministeerium.ee enne 16. septembrit 2016. Kohtade arv on piiratud.

Hind

Töötubasid toetab Hasartmängumaksu Nõukogu. Kuna toetus ei kata kõiki kulusid, palume osalejatelt sümboolset omaosalustasu 10 eurot (terve koolitussarja eest). Kui Sul ei ole võimalust omaosalustasu tasuda, palume seda motivatsioonikirjas mainida, meil on ka mõned tasuta kohad. Lisaks ootame osalejatelt vähemalt ühe loo avaldamist Feministeeriumi blogis ning loodame salamisi, et leiame teie hulgast uusi toredaid püsiautoreid ja saame palju uusi lugusid avaldada.

Kui soovid lisainformatsiooni, palun kirjuta info@feministeerium.ee ja pane pealkirjaks “Loovkirjutamise töötoad”.

Ootame Sind väga!