fbpx

Kõik analüüsivad ehk 8. nädal

Feministi nädala uudiste kokkuvõte, ilmub kord nädalas.

Valimised, analüüs, valimised, analüüs; eesti meeste uuring ja katkematud soostereotüüpsed rolliootused; joomisest, kunstist ja selle keelamisest + kuus head põhjust taas kalendris kuupäevi ringitada!

SÜNDMUSED

  • Nancy Nakamura Ideederiiulis toimub kolmapäeval sündmus “Kohtumine valijatega!” Vut-vut kohale!
  • Kunstnik Sandra Jõgeva märkis (rääkides filmist tuntud ka kui “50 hallitust“), et inimesed, kes päris sadomasot tahaksid näha, peaksid minema vaata seda filmi!
  • Feministlikul kultuurifestivalil LadyFest Tallinn on Hooandja projektist koos juba 89%. Puudu on veel vaid 190€. Aita välja!
  • Ameerika kultusfilmide festival Freedom Fries tuleb! Vaata programmi!
  • Veel viimased kohad Eesti Inimõiguste Keskuse korraldatavale konverentsile “Väärtustades mitmekesisust: teel kaasava ja eelarvamustevaba töökeskkonna poole”.
  •  Täna etendub nukunäitleja Helle Laasi 50. lava-aastat tähistav tragikomöödia “Ajarefrään”. Soovitame vaatama minna!
  • Märtsi lõpus korraldavad Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituut ja Eesti Inimõiguste Keskus LGBT teemalise seminari , kus räägitakse teemal “Kuidas Euroopa integratsiooni eesmärk on mõjutanud suhtumist ja poliitikaid (sh. seaduseid) LGBT inimeste suhtes Kesk- ja Ida-Euroopa riikides? On heakskiit tulnud vaid poliitiliselt eliidilt ja tegelik huvi võrdsuse saavutamisele puudub? Kes on LGBT õiguste laiendamise peamised pooldajad ja vastased?” Registreeri end 8. märtsini e-posti aadressil seminar@humanrights.ee, kohtade arv on piiratud. 

Kas Sinu meelest on siit midagi puudu? Anna meile teada info@feministeerium.ee

0
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Naised on riigi vaenlased?

Elasin viimast aastat Poolas – olin siis kuueaastane –, kui minu koduküla lähedal randus Taani kodanikeliikumise Naised Lainetel abordilaev. Langenorti-nimelisel…

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.

Ostukorv
  • Ostukorvis pole tooteid.