Tegus jaanuar – naiste marss, toksiline feminism ja sünnipäev!

Ilusat uut! Vaatame tagasi möödunud kuu uudistele Eestist ja välismaalt ning jagame jaanuari põnevamaid üritusi. Jaanuaris avatakse häid näitusi, toimub Eesti naiste marss ja uus festival TOKSI-LINE ning meie tähistame oma neljandat sünnipäeva!

Naiste marss

19. jaanuaril toimub esimene Eesti naiste marss, algusega kell 14.00 Viru väravate juurest ja lõpeb Sveta baari juures. Täpsemat infot saab ürituse leheküljelt Facebookis. Tahad naiste marsil Feministeeriumi salgas marssida? Registreeri kuni 16.01 end ja sõpru, saates meiliaadressile nele@feministeerium.ee nimed ja kontaktinfo ning otsi marsipäeval meie kärtsroosat lõvidega lippu!

Sünnipäev!

Feministeerium tähistab jaanuaris oma neljandat sünnipäeva! Kokkuvõtete tegemiseks koguneme autorite ja sõpradega 27. jaanuaril kell 13 EKKMi kohvikusse Tallinnas, kus arutame feminismi ristumispunkte teiste aktuaalsete liikumistega, näiteks nullkulu ja keskkonnaaktivism. Sünnipäev ja vestluspaneel toimub festivalil TOKSI-LINE. Soovid teha meile kingitust? Suurim kingitus on (püsi)annetus!

Eesti

Uus aasta, uued kirjaplangid. Allikas: Feministeeriumi Instagram

Välismaa

Tegutse!

Lugemissoovitused