Õhk puhtaks ja visioonid välja!

Soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku konkursil pidid kandidaadid konkursi tingimuste järgi esitama essee teemal „Minu nägemus soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku institutsioonist minu ametiaja jooksul“.

Kari Käsper, eelviimases valimisetapis välistatud kandidaat, avalikustas 15. juulil oma blogis enda arusaama.

Kuna konkursi läbiviimise protsess pole olnud piisavalt läbipaistev ega pole tekitanud edaspidist usaldust tulevase voliniku suhtes, kutsume üles ka kahte viimasesse vooru pääsenud kandidaati, Christian Vesket ja Liisa-Ly Pakostat oma esseesid avaldama. Täiesti vabalt valitud platvormil ja selle töönädala jooksul.

Ootama jäädes ja ette tänades

Feministeerium

0
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Kuidas kasutada demokraatiat?

Eestis pidavat saama varsti otsedemokraatiat harrastada – valitsusläbirääkimiste ajal reklaamis üks partei seda, kui võimalust tühistada kooseluseadus. Kui oletada, et…

Deemon kannab kaabut

11. mai 1945. Kolm päeva tagasi kirjutati alla Saksamaa kapituleerumise aktile. Euroopas jätkub veel paiguti võitlustegevus, ent sõda kontinendil on…