5 võimalust, kuidas Postimees võib rikkuda su päeva

Naine24.postimees.ee järgi muretseb naine peamiselt välimuse, tervise, suhete, kodu korrashoiu ja laste pärast. Paar tähelepanekut värsketest näpunäidetest, mille võib kokku võtta küsimusega “Postimees, kui rumalaks sa Eesti naist pead?”

Screen Shot 2016-08-30 at 20.19.05

Millised põnevad seosed on numeroloogia ja maniküüri vahel?

“Kas teadsid, et su sünnikuupäevas olevad numbrid võivad mõjutada seda, mis värvi küünelakk sulle enam sobib? Kas ja kuidas võib meie sünnipäev mõjutada küünelaki eelistust?”

Ei teadnud ja ei mõjuta. Pai Postimees, palun lõpeta jama avaldamine selleks, et inimesed erinevat värvi küünelakke kokku ostaksid.

Screen Shot 2016-08-30 at 20.19.42

Kahe minuti maniküür, mis kestab terve nädala

“Treenimata silmale paistad sa stiilne naine, kes ei lahku kunagi kodust ilma korraliku maniküürita.”

Naine lahkub kodust siis, kui tahab, ja ei sea selle eeltingimuseks lakitud küüsi ega stiilsust (kellegi teise silmis).

Screen Shot 2016-08-30 at 20.21.30

Kolm võimalust, kuidas hommikusöök võib rikkuda su dieeti

Kui ingliskeelne ’diet’ tähendab ka lihtsalt toitumist, siis eesti keeles peetakse dieedi all silmas piiratud menüüd (ÕS: ravitoitumine). Rahvasuus on dieedil lausa näljutamise maik juures. Selle pealkirjaga eeldad sa, Postimees, et kõik naised peavad dieeti. Ei pea. Pealegi on (kõhnumis)dieedid tänapäeval põlu all, pigem soovitatakse toituda tasakaalustatult ja tervislikult iga päev.

Screen Shot 2016-08-30 at 20.22.03

Naiste ametid, mis avaldavad meestele tutvumisportaalis kõige enam muljet

“Kas sinul on selline töö, mis muudab sind Tinderis meeste silmis ihaldusväärseks? Sa ei tea?”

Kas peaksin teadma? Kas kõik mitteloetletud ametite esindajad peaksid valetama või ametit vahetama? Sest ega naise elul suuremat eesmärki polegi, kui meeste silmis ihaldusväärne olla.

Screen Shot 2016-08-30 at 20.35.19

Pane tähele: suurimad vead, mida naised aluspesuga teevad

“Liialt kitsad aluspüksid võivad läbi rõivaste välja paista ja pealegi ei mõju su intiimpiirkonnale hästi, kui «asjad» on seal liialt kokku surutud.”

See on tõesti suur viga… Miks peaks muretsema, kui aluspükste kandmine läbi rõivaste paistab? Aluspesu on ju ometi täiesti ametlikult poes müügil? Sama üllatav on lugeda, et intiimpiirkonnas on naisel “asjad”.

Kokkuvõteks

Hea toimetus, palun lõpetada totakate tõlkeartiklite avaldamine ja ebateaduse populariseerimine. Veel parem, pange naine24.postimees.ee üldse kinni, sest tervise, pere, kodu ja suhete eest hoolitsemine pole ainult naiste asi.

Loe ka: Sirje Otstavel “Kolm tasuta nõuannet Postimehele”