Toimetaja soovitab: joonista, poputa, julgusta!

Sel korral annab Feministeeriumi projektijuht Nele Laos lugejatele kolm soovitust, mille abil pimedal ajal meelt turgutada.

Loomingulist särtsu kunstikursuselt

Mu kunstinurgas on hulk tikkimislõngu, täiskasvanute värvimisraamatuid ja isegi üks õmblusmasin, aga päris ise joonistamine on mind pigem pelutanud. Selle kiuste leidsin kunstnik Este MacLeodi tasuta viiepäevase värviküllase kunstikursuse ZEST, mis turgutab loomingulist indu ja sobib igas vanuses algajale. Kursus toimub veebi teel ja osalemine ei nõua liiga spetsiifilisi kunstivahendeid. Pärast esimest tundi olin üllatunud, kui ilusad mu sidrunid paberil välja nägid, nii et soovitan soojalt kõigile, eriti taas kodukontorisse naasnutele. Registreerimiseks klõpsa siia. Materjalid on tasuta kättesaadavad detsembri lõpuni.

Naer on terviseks

Rattur, seikleja ja koomiksikunstnik Tegan Phillips joonistab oma igapäevaelust heatahtlikke koomikseid. Näiteks sellest, kuidas olla reede pärastlõunal produktiivne (not) või kuidas pidevalt tegutsemine mõjutab meie aju. Ta teeb ka lühivorme, näiteks sel nädalal tunnen end nagu ta viimane üllitis. Teda saab jälgida nii Instagramis kui ka Facebookis.

@teganphillipscomics,Instagram

Enesehoole õpituba, et aktivistil energiat jätkuks

Uudised rusuvad, külm kipub mantlihõlma vahele ja hommikuti on üha raskem tegutsema asuda? Tule kolmapäeva õhtul, 2. detsembril enesehoole veebiõpituppa, et arutada, kuidas end igapäevaselt poputada, hinnata oma vajadusi ning tööpingeid koju viimata jätta. Töötoas teeb ettekande tugiisik ja kogemusnõustaja Hedvig Madisson, järgneb vestlusring, kus jagame koos nippe stressiga toimetulekuks. Osalemine on tasuta ja registreerimiseks klõpsa siia.