fbpx

Aasta šovinisti valimised: kandidaat nr 3 on Lauri Viikna!

“Nad ei lase mehel rääkida. Neil tuleb torust nii palju informatsiooni,” analüüsis naiste käitumist antropoloogist meelelahutusärimees Viikna Kanal2 saates “Avameelselt”.

Viikna ei arva eriti midagi ka meeste intelligentsist. Tema sõnul on mehed nagu lapsed, kellelt tuleb küsimusi küsida võimalikult lihtsalt, et üldse vastuseid saada.

(Näiteks: “Kommi tahad?”)

Seda kahjuks naised ei oska. Naiste jutuvada on nii pikk ja keeruline, et mehed ei saagi lõpuks aru, et mis see küsimus esiti üldse oli.

Viikna, pikaajalise kogemusega mees, õpetab naisi, kuidas vastuseid saada:

“Kui mõnusas meeleolus naine toob sulle klaasikese veini ja ütleb, et kuule mul oli üks mõte, et mis sa arvad sellist asjast? /…/ siis hakkadki vastama.”

Kindlasti aga ei maksa naisel öelda nii:

“Ma tahan täna õhtul sinuga rääkida…siis on selge…siis ei julge koju minnagi.”

 

Aasta šovinist on rubriik, kus tutvustame lugejatele ükshaaval silmapaistvaid šoviniste. Aasta lõpus korraldame rahvahääletuse ja toimub pidulik galaõhtu.

Loe ka:

Aasta šovinisti valimised: kandidaat nr 1!

Aasta šovinisti valimised: kandidaat nr 2! 

0
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Kes väärivad õiglust ja halastust?

Mina, nagu paljud teisedki, lugesin eile hommikul Eesti Vabariigi justiitsministri avaldust. Jah, mitte salaja lindistatud ja kuskilt pahatahtlikult lekitatud emotsionaalset…

Hoia end meie tegemistega kursis

Feministeeriumi uudiskiri ilmub iga kuu alguses. Loe eelmisi uudiskirju siit.