Tallinna feministlik foorum otsib vabatahtlikke!

Selle aasta 2. novembril korraldame kogukonnaürituse – Tallinna feministliku foorumi (TALFF) –, kuhu otsime vabatahtlikke abikäsi. Foorumi toimumiseks vajame sosintõlke tegijaid, tekstide tõlkijaid, kodumajutuse pakkujaid, kohviku pidajat, transportijat, fotograafi ja paari turundusabilist. Tegevust jagub peamiselt 1.3. novembril, täpsemat infot saab altpoolt.

Tallinna feministlikule foorumile tulevad kokku naiste ja vähemuste õiguste teemadest hoolivad inimesed nii Eestist kui ka naaberriikidest. Foorumil saab suhelda feministidega siit ja mujalt, vahetada kogemusi ja kontakte, saada osa vestlustest, loengutest ja praktilistest õpitubadest. Osalemine on vaba, piletita ja võimalikult ligipääsetav. Foorum toimub Eesti Kunstiakadeemia, Telliskivi Loomelinnaku ja Eesti Kaasaegse Kunstimuuseumi ruumides.

Sosintõlke tegija

Otsime mitmekeelseid inimesi, kes on valmis 2. novembril kohapeal toimuvat eesti-vene, inglise-vene, inglise-eesti ja eesti-inglise suunal tõlkida. Oluline pole sünkroontõlgi haridus, vaid tahe ja kannatlikus tõlget vajadusel pakkuda. Tõlget vajavad inimesed istuvad üritusel tõlkija ümber ning saavad toimuvast osa kohapeal tehtud sosintõlke kaudu. Kui sa pole midagi sellist varem teinud, aga tahaksid, siis aitame sind ettevalmistamisel.

Tekstide tõlkija

Otsime mitmekeelseid inimesi, kes on valmis augusti kuni novembri vahemikus tõlkima foorumiga seotud infotekste (sotsiaalmeediapostitused) eesti-vene ja eesti-inglise suunal.

Kodumajutuse pakkuja

Foorumile ootame inimesi ka väljastpoolt Eestit, kellele soovime anda võimaluse kohtuda kohalikega. Otsime kodumajutajaid, kel on foorumi toimumise nädalavahetusel (1.–3.11) üle voodikoht, madrats või diivan, kus külaline magada saab ning kes aitavad külalisel foorumile või äftekale jõuda. Kes teab, äkki tekib Kunstiakadeemia ja EKKMi kohviku vahelisest jalutuskäigust uus rahvusvaheline sõprus?

Kodukohviku pidaja

Otsime inimesi, kes tahaksid teha pop-up kohvikut, mis pakub osalejatele foorumi toimumise päeval umbes kell kell 1016 kergeid magusaid ja soolaseid snäkke. Siin saad oma ammust unistust pannkoogikohvikust realiseerida! 

Transportija

Planeeritud ja planeerimata liikumist on ürituste ajal alati. Otsime lubadega inimest, kes aitab foorumi toimumise nädalavahetusel (1.3.11) asju ja inimesi Tallinna kesklinna piires liigutada. Auto olemasolu on boonus, aga hea tahtega inimesele leiame auto ka laenuks.

Fotograaf. Video tegija

Otsime foto- või videokaameraga sina peal olevaid inimesi, kes aitavad Hooandja projekti ette valmistada ning esimest feministliku foorumit jäädvustada.

Turundusabiline

Otsime inimesi, kes aitaksid ürituse turundamisega (lihtsa kodulehe loomine, kodulehe haldamine, trükimaterjali levitamine, sotsiaalmeedias postitamine).

Kui mõni mõni tegevus nimekirjast sütitab sind, siis kirjuta nele@feministeerium.ee ja tule vabatahtlike kohtumisele. Kohtume 14. augustil kell 18.00 Feministeeriumi kontoris (Telliskivi 60a/3 majas, 4. korrusel). Täpsemad juhised kontorisse jõudmiseks leiad siit.